lipca 23, 2021

Moda to pasja ❤️ | Stylizacja w stylu Rock Girl!

 

  Dzień dobry http://static.tumblr.com/4cb12b39a02a019806dff31d308dc80b/prgxzku/ujSngcku3/tumblr_static_40fs6ter4ruokkckk88wsgccg.gif

( PL/ENG )

Witam wszystkich bardzo serdecznie w nowym wpisie. Dziś fashion, temat, który po prostu uwielbiam. Będzie trochę moich wyznań, trochę przemyśleń i postanowień oraz stylizacja - z całkiem sporym rekwizytem! Mam nadzieję, że wpis wam się spodoba i dostarczy wam inspiracji w temacie poszukiwania własnego stylu. Zapraszam.
Hello everyone in the new post. Today, fashion, a topic that I simply love. There will be some confessions of mine, some thoughts and resolutions, and styling - with quite a prop! I hope you will like the post and it will provide you with inspiration in the topic of searching for your own style. I invite you.

Post sponsorowany.

Uwielbiam modę. Zaczynając od przeglądania ubrań na pintereście a kończąc na tworzeniu własnych stylizacji, wszystkie związane z modą cechy i sytuacje sprawiają mi wiele radości. Jeszcze nie tak dawno temu mówiłam otwarcie, że wciąż poszukuję swojego własnego stylu. Wygląda na to, że w końcu go odnalazłam, a w zasadzie zrozumiałam, jednak ciężko jest mi go jakkolwiek nazwać. Jest kontrastowy - kocham zarówno czarne, mroczne emo ubrania jak i kawaii lolita stroje. Nie jest to styl zawierający najnowsze trendy - tak szczerze, najczęściej omijam te powielane wszędzie, na inspiracjach, instagramach itd., powtarzające się elementy garderoby. Im częściej widuję na ulicy dany trend, tym później sama po niego sięgnę lub nie sięgnę po niego wcale. Mój styl nie jest unikatowy, oryginalny, ani zaskakujący - pewna jestem, że tysiące, jak nie miliony ludzi ubiera się tak samo. Mój styl jest mój, definiuje mnie, mój charakter, charyzmę, pewność siebie. Sprawia, że czuję się tak, jak chcę czuć się w danej chwili. Dlatego jest tak różnorodny. Dlatego nie potrafiłam wcześniej zaszufladkować swojego stylu, nazwać go. Bo składa się z wielu różnych i co chwilę się zmienia. Tak jak ja. Poszukiwanie własnego stylu to niewątpliwie jedna z najprzyjemniejszych rzeczy, jaka towarzyszyła mi podczas odkrywania siebie. Mimo że już zrozumiałam ten sens poszukiwań, nadal będę szukać, próbować, tworzyć i poznawać. Moda po prostu sprawia mi przyjemność.
I love fashion. From browsing clothes on pinterest and ending with creating my own styles, all the features and situations related to fashion give me a lot of fun. Not so long ago, I said openly that I am still looking for my own style. It looks like I finally found it, and in fact I understood it, but it's hard for me to name it. It's contrasting - I love both black, dark emo clothes and kawaii lolita outfits. It is not a style that includes the latest trends - honestly, I most often avoid those repeated elements of clothing everywhere, on inspirations, instagram, etc. The more often I see a given trend on the street, the later I will reach for it myself or not at all. My style is not unique, original, or surprising - I'm sure thousands, if not millions, of people dress the same. My style is mine, it defines me, my character, charisma, self-confidence. It makes me feel the way I want to feel in the moment. That is why it is so diverse. That's why I couldn't classify my style beforehand, or name it. Because it consists of many different ones and it changes every now and then. Just like me. Searching for my own style is undoubtedly one of the most pleasant things that accompanied me while discovering myself. Even though I have already understood this sense of searching, I will continue to search, try, create and learn. I just enjoy fashion. Od teraz, wszystkie moje stylizacje będą bardziej świadome. Będą jeszcze bardziej opisywać mnie. Będą jeszcze dokładniej odzwierciedlać moją duszę. Ja, będę jeszcze bardziej kochać się w modzie. Jeżeli zastanawiacie się skąd u mnie takie przemyślenia, to chętnie wam opowiem, jak to się stało. Wszystko, za sprawą drobiazgu, który dostałam od enduro7.pl. Ten drobiazg to koszulka Yamacha. Prosty, ale efektowny t-shirt wyglądający jak ten z moich stylizacji gdy byłam nastolatką. Gdy ją przymierzyłam i dopasowałam do reszty garderoby; spodni, butów, itd. zobaczyłam w lustrze siebie sprzed lat (kilku lat, nastolatką byłam nie tak dawno temu), prawdziwą rock girl! Wiecie co? Nadal podobam się sobie w tej odsłonie. Dawno nie nosiłam ubrań w tym stylu. Teraz wszystko wróciło, razem z rockową i metalową muzyką, którą tak namiętnie słuchałam oraz pasjami i miłościami, które szalały w mojej głowie m.in. motoryzacja. 
From now on, all my styles will be more conscious. They will describe me even more. They will reflect my soul even more accurately. I will love fashion even more. If you are wondering where my thoughts came from, I will be happy to tell you how it happened. Everything, thanks to the little thing I got from endruro7.pl. This little thing is a Yamaha T-shirt. A simple but effective t-shirt that looks like the one I styled when I was a teenager. When I tried it on and matched it to the rest of my wardrobe; pants, shoes, etc. I saw myself in the mirror from years ago (several years, I was a teenager not so long ago), a real rock girl! You know what? I still like me in this installment. It's been a long time since I wore clothes like this. Now everything is back, together with the rock and metal music that I listened to so passionately and the passions and loves that raged in my head, among others. automotive.Nie dziwcie mi się, że tak emocjonalnie piszę o modzie. Oddaję się każdej mojej pasji, wkładam w nią całe serce. Dlatego tak bardzo na mnie oddziałuje. Dlatego sprawia mi tyle radości. Moda zawsze będzie dla mnie czymś, co sprawia, że lepiej poznaję samą siebie. Czymś, co pobudza we mnie kreatywność i inne twórcze cechy. Czymś, co daje mi naprawdę wiele szczęścia. Moda to pasja. 
Don't be surprised that I write so emotionally about fashion. I devote myself to my every passion, I put my whole heart into it. That's why it affects me so much. That is why it gives me so much joy. Fashion will always be something for me that makes me know myself better. Something that stimulates my creativity and other creative qualities. Something that gives me a lot of happiness. Fashion is passion.
Jeżeli tak jak ja, poszukujecie własnego stylu i wciąż nie możecie go odnaleźć to może dlatego, że jest tak różnorodny, że aż niemożliwy do opisania jednym słowem. To piękne. To może oznaczać, że macie mnóstwo zainteresowań i wciąż otwarci jesteście na kolejne. Cieszcie się tymi poszukiwaniami, tym odkrywaniem. Niech dostarczy wam to sporo frajdy. 
If, like me, you are looking for your own style and you still cannot find it, maybe because it is so diverse that it is impossible to describe in one word. It's beautiful. This may mean that you have a lot of interests and are still open to more. Enjoy this exploration, this discovery. Make it fun for you.


Mam dla was małą niespodziankę. Jeszcze jedną stylizację. :)
I have a little surprise for you. One more styling. :)
 Na dziś to wszystko.
Jak opisalibyście swój styl? Co najchętniej nosicie? Za czym nie przepadacie? Czy lubicie bawić się modą? Co myślicie o moich stylizacjach? Jak podoba wam się wpis? 
Piszcie w komentarzu. image

 That's it for today.
How would you describe your style? What do you like to wear? What are you not fond of? Do you like to play with fashion? What do you think about my styling? How do you like the post?
Write in the comment. image

image   image
( PL )

Dziękuję Ci za poświęcony mi czas 
Zapraszam Cię na zaplecze wpisu 

Komentatorzy 

Co wpis wyłaniam z komentarzy dwa blogi. Skomentuj jako pierwszy lub zostaw najciekawszy komentarz - pod tym najnowszym wpisem a twój blog znajdzie się w polecajce. 

Pierwszy komentarz:
Agnieszka - uwielbiamytestowanie.blogspot.com image

Najciekawszy komentarz:
Alicja - alicjamagdalena.blogspot.com image

Infoblog  :

 Komentarz u mnie = komentarz u Ciebie. Zarówno na blogu jak i instagramie 
● Podoba Ci się moja praca? Pomóż mi się rozwinąć oraz dotrzeć do szerszego grona odbiorców! Skomentuj, udostępnij, poleć ♡ 

 contakt: neko_chan@vip.onet.pl

216 komentarzy:

 1. Nie mam pojęcia jak opisać swój styl. Ubieram to co mi się Podoba mi się ten dzisiejszą twój wpis

  OdpowiedzUsuń
 2. Warto poszukiwać swój własny styl. Świetne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam.
  Bardzo ładne stylizacje. Lubię taki styl, a na co dzień noszę się raczej na sportowo i w zależności od nastroju. Bardzo fajny blog. I można się podszkolić w angielskim. Super :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo ^^
   Polerowanie angielskiego to przydatna rzecz, dlatego warto wplątać tę funkcję w życie codzienne :D

   Usuń
 4. Koszulka rzeczywiście świetna (a jak coś jest naprawdę fajne - to i fajnie inspiruje) :)

  OdpowiedzUsuń
 5. druga stylizacja podoba mi sie bardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ¡Holaa! Me ha encantado el segundo outfit, se ve muy cómodo y ligero. Me ha encantado el post.
  Besos ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja również podchodzę do mody emocjonalnie. Ciągle zmieniam styl, poszukuje, nadaje znaczenie ubraniom.

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna stylizacja . Ja mam trochę jak Lutana - ubieram się raczej w zależności od nastroju., Pozdrawiam po aktywnym dniu - z rana sprzątanie, potem zakupy, potem rodzinne spotkanie - blisko 211 minut na zewnątrz. Udanego weekendu. No i zdjęć dużo porobiłem. I faktycznie - w angielskim można się podszkolić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za komentarz :) Aktywny dzień to szczęśliwy dzień- tak zawsze mówię :) Udanego tygodnia! :)

   Usuń
 9. Nie poświęcam modzie i tworzeniu swoich stylizacji szczególnie dużo czasu, ale na pewno wiem, że cieszą mnie najbardziej te rzeczy, do których jestem w pełni przekonana. Ostatnio zrobiłam porządny przegląd szafy i pozbyłam się tego, co trzymałam tylko dlatego, że było w miarę ok. Wolę mniej rzeczy, ale takich, które naprawdę lubię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawidłowo! Sama ostatnio zorganizowałam dokładny przegląd szafy. Mieć dobrze znaną garderobę to podstawa do tworzenia codziennych stylizacji w których będziemy czuć się dobrze :)

   Usuń
 10. Sposób ubierania jest wyrażaniem siebie. To znaczy, dla mnie. Dlatego nie są ważne trendy i to co spece od biznesu modowego wmawiają nam, że jest modne i musimy mieć, ale to co w duszy każdemu z nas gra ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Pięknie opisałaś swój styl i swoje odczucia z nim związane. Super wyglądasz w obydwóch zestawieniach:D
  Osobiście nie wiem, czy mam swój styl, ale na pewno mam swoje upodobania w ubiorze. Jest jednak tak, jak piszesz, nie umiem tego określić, po prostu kupuję i noszę co mi się podoba. Nie śledzę najnowszych trendów, wręcz przeciwnie, bardzo podobają mi się stylizacje lat 80 i 90, szczególnie sukienki i ubrania z wysokim stanem;) Ubrania zwykle dobieram do siebie pod kątem mojej figury, czyli raczej patrzę na fason, kolor i wygodę i to chyba te trzy rzeczy decydują o tym w co się ubieram:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ja też lubię te lata! :D Dziękuję za cudowny komentarz, uważam, że myślimy bardzo podobnie ^^

   Usuń
 12. I love that you are so inspired by different types of fashion! Both outfits are fabulous. I love that the first look has a 70s kind of vibe with those pants. So so amazing!
  the creation of beauty is art.

  OdpowiedzUsuń
 13. Girl…this is what it’s all about. You look stunning as you always do, and I love your outfits. You always inspire me to try new things with my clothing.
  Have a great weekend!

  OdpowiedzUsuń
 14. Amazing style, you look great :-D

  OdpowiedzUsuń
 15. Me gusta como te queda el segundo look te mando un beso

  OdpowiedzUsuń
 16. Mój styl jest, hmm..., różny. Czasami lubię ubierać się elegancko, czasami bardziej na luzie, czasami z pazurem. Ubieram to co mi pasuje, nie trzymam się sztywno wyznaczników mody.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja uwielbiam czarne ciuchy :D i ten kolor dominuje w mojej garderobie :D zaczęło się w gimnazjum i już tak zostało :D Nadal noszę zimą glany, a latem trampki! Muzycznie nadal jestem wierna swoim zespołom z czasów gimnazjum (Iron Maiden i Pidżama Porno). Z biegiem lat nauczyłam się dodawać do moich stylizacji kolory, ale nadal łapię się na tym, że nie czuję się dobrze w innych kolorach niż w czarnych :P Też nie podążam za modą, a wiele moich ubrań jest z drugiej ręki. I szczerze? Nie przywiązuje zbyt dużej wagi do kwestii ubioru. Ma być schludnie i tak, żebym się w tym dobrze czuła. Tyle ;)
  A piosenka Linkin Park to jedna z moich ulubionych tego zespołu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też lubię czarny :) W szkole chodziłam ubrana tylko w ten sposób. Teraz w mojej szafie można znaleźć całą paletę barw :)
   Też mam sporo ubrań z drugiej ręki. W zasadzie nie pamiętam kiedy ostatni raz kupiłam coś nieużywanego. Oczywiście oprócz bielizny :D
   Kocham Linkin Parka :3

   Usuń
 18. Komentarza nie mogłam wysłać :( Próba druga :)
  Druga stylizacja bardzo mi się podoba, na sportowo i dopasowane części ubioru.
  Ja osobiście ubieram się wygodnie, bez burzy kolorów. Sukienki i spódnice wydałam, preferuję spodnie. Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Latami poszukiwałam własnego stylu aż pewnego dnia dojrzałam do tego, by stwierdzić, że to jest w ogóle nie ważne.
  Stylizacja którą przedstawiasz, nie jest rockowa. To jest zwykły ubiór, w którym np. można iść na zakupy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale na koncert rockowy też można tak pójść :D

   Usuń
  2. Na każdy koncert można tak pójść, popowy też, bo strój wygodny.

   Usuń
 20. Stylizacje rewelacyjne, ale ta pierwsza to po prostu mistrzostwo! Pisałam tu chyba nie raz, że jakoś nie bardzo interesuję się modą, ale też długo szukałam takiego jakiegoś swojego stylu. Miałam wrażenie, że moi znajomi mieli jeden określony, którego ciągle się trzymali. A ja w tym czasie ciągle eksperymentowałam, aż w końcu doszłam do wniosku, że lubię różne stylizacje. Czasami mam ochotę być słodką dziewczynką z dwoma kitkami, niekiedy mam ochotę na coś vintage i bywa, że ubieram się prawie cała na czarno. Dużo zależy od mojego nastroju, ale lubię sobie przebierać w tych różnych stylach!
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli obie mamy bardzo podobne odczucia! To cudowne, móc poznawać tak podobnych do mnie ludzi <3

   Usuń
  2. Kiedyś myślałam, że tylko ja mam takie upodobanie do różnych stylizacji, ale no co poradzić kiedy większość styli ma w sobie coś urzekającego! 💙

   Usuń
  3. Dokładnie! :) Z każdego stylu można coś skubnąć do swoich codziennych stylizacji :)

   Usuń
 21. ..witaj Ayuno ❤ ..kapitalny post, fantastycznie wyraziłaś siebie.. Twoje stylizacje są świetne!
  ..każdy z nas jest inny i to jest cudowne! ..zawsze ubierałam się 'po swojemu', tzn w zależności od nastroju i okoliczności, ale preferuję swobodny ubiór.. wyrażam siebie zarówno w eleganckim stylu,
  jak również sportowym i każdym innym ;)

  - pozdrawiam cieplutko, uroczego weekendu! ❤

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Kochana! Dziękuję za ciepłe słowa.
   Ubiór po swojemu to najpiękniejsza stylizacja. :)
   Pozdrawiam i wszystkiego dobrego!

   Usuń
 22. The T-shirt is super! Cool images!

  OdpowiedzUsuń
 23. Koszula w kratę to jest to, co lubię ;)

  OdpowiedzUsuń
 24. Styl to takie pojemne słowo. Pierwsze skojarzenie to metka z subkulturą: emo, gotic, albo inna panienka z okienka. A przecież styl to nic innego jak świadomość siebie i spójność tego co jest wewwnątrz nas z tym co dajemy światu. Jeśli ktoś czuje się pewniej wyrażając to strojem to dobrze, ale to wcale nie jest wymóg. Każdy z nas ma unikalny sposób doboru słów, inaczej się porusza i zachowuje. To też część stylu. Wszystko co sobie sztucznie narzucimy będzie przebraniem i maską. Liczy się to, co mamy w środku. Świadomość siebie polega też na tym, żeby umieć się usłyszeć. Jednego dnia będziemy w nastroju na podarte jeansy i ramoneskę, innego na jedwabne apaszki i grzeczne sukienki. I to ciagle będziemy my. Jesteśmy wielowymiarowi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pięknie napisane. Idealnie opisany styl, cudownie objęte w słowa :)
   Dziękuję!

   Usuń
 25. Jestem oczarowana brązowymi botkami. Uwielbiam takie buty

  OdpowiedzUsuń
 26. Świetne sety :) Jest pazur :) Ja mam jeszcze szafę pełną po brzegi, jak coś się sprzeda czego nie chcę, na jego miejsce kupuję to co chcę.

  OdpowiedzUsuń
 27. Super odsłona, lubię rockowe stylizacje :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Wow! Bardzo fajne stylizacje :) Bardziej podoba mi się ta druga
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 29. Bardzo podobają mi się te brązowe spodnie. Ten kolor jest boski. Ja nie mam jednego stylu. Ubieram to w czym czuję się dobrze, ładnie lub że względu na jakąś okoliczność. Super udało Ci się stworzyć z jedną bluzką, dwie odmienne stylizacje :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Moda wyraża Ciebie, super stylizacje!

  OdpowiedzUsuń
 31. Świetne zdjęcia i stylizacja :) Koszulka bardzo fajna, lubię taki T-shirty. Mój styl chyba jest bardziej rockowy, mam dużo czarnych ubrań, no i najlepiej czuję się w trampkach :)

  Linkin Park <3

  OdpowiedzUsuń
 32. Bardzo fajne stylizacje, druga podoba mi się bardziej :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Widać, że lubisz modę :) A to jest dobre, że właśnie ją lubisz :) Mam podobnie :)

  Kurczę marzą mi się takie szerokie spodnie, ostatnio mam do nich słabość :)

  Obie stylizacje istna petarda! :) Wyglądasz cudownie! Piękna rockową dziewczyna! :)

  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 34. Druga stylizacja super, jako nastolatka ubierałam się podobnie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 35. Obie stylizacje super, również nie podążam za modą, a szukam zawsze takich rzeczy, które nie są tworzone w zawrotnych ilościach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. A po za tym nie lubię w ubraniach wyglądać jak ... przebieraniec?

   Usuń
  2. Czasem można uzyskać taki efekt, jeżeli jest niezamierzony to trochę kiepsko :D

   Usuń
 36. Mogę się pod Twoimi słowami podpisać.. Mój styl jest po prostu MÓJ :)
  Świetne stylówki! Takie luzackie bardzo lubię i najczęściej w nich ganiam!
  Dzwony mega!!!

  OdpowiedzUsuń
 37. Również momentami lubię bawić się modą, podoba mi się wykorzystanie rekwizytu z pierwszej części sesji :D
  Pozdrawiam, Mada

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :D Idealnie wpasował się w temat :) Pozdrawiam!

   Usuń
 38. ale czadowo wyglądasz:) z klasą, kobieco acz z pazurem:D tak wygląda zacna kobita co ma własne zdanie i walczy o swoje :D

  OdpowiedzUsuń
 39. Super, że odnalazłaś swoj styl :) Bardzo podobają mi się te beżowe spodnie. Ostatnio takie szerokie spodnie są mega modne :) Ja w sumie nie mam swojego określonego stylu. Moje stylizacje często się różnią bo tyle rzeczy mi się podoba ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też podobają się takie spodnie, ale bałam się jak będę w nich wyglądać gdy pierwszy raz je zamawiałam :D Okazało się, że to bardzo fajna rzecz :)
   Dziękuję za komentarz! :)

   Usuń
  2. Jak widać trzeba czasem zaryzykować i zamówić :D Tym bardziej, ze teraz wszedzie jakby co można zwrócić :)

   Usuń
 40. Obie stylizacje są fajne, ale te pierwsze spodnie bardziej mi się spodobały. Ja ostatnio nie zwracam w ogóle uwagi na modę, chcę tylko żeby było wygodnie ;P

  OdpowiedzUsuń
 41. Chyba jestem jak Ty! Też podobny mam stosunek do mody ;) i tez mam styl, który można nazwać mix mnie ;) A dzisiejsza stylizacja jest ciekawa i ten rekwizyt mnie zaskoczył! Te brązowe spodnie-piękne. Nie jest to mój styl. Ale bardzo ładnie w nich wyglądasz moim zdaniem i ich kolor jest przyjemny dla oka. A druga stylizacja też ciekawa. Ja właśnie w chustkach ''śmigam'' po dworzu ;) I stylizacja taka wydaje mi się bardziej dorosła od II, myślę, że obie pasują.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo, cudowna interpretacja :) W chustkach na głowie chodzę od niedawna, ale to świetny sposób na uporczywe słońce i ładny dodatek do stroju :)

   Usuń
  2. O tak, chustki są bardzo praktyczne i na dodatek zdobią twarz :) A Tobie jest bardzo ładnie w niej.

   Usuń
 42. Jak Ci ładnie przy tym motorze. Spodnie nieco pogrubiają ale masz umiejętnego fotografa, zrobił takie zdjęcie, że wyglądają dobrze. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Wszystko co związane z blogiem robię sama, również zdjęcia :D
   Może kiedyś będę miała fotografa ^^

   Usuń
  2. Aaaa to tym bardziej podziwiam, że tak ładnie wychodzą z autowyzwolenia. :)

   Usuń
 43. Lubie zmiany w strojach, może ciągle poszukuje swojego stylu. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 44. ciekawe stylizacje ;D nie w moim stylu, ale wyglądasz w nich mega!

  OdpowiedzUsuń
 45. Fajne stylizacje. Ja ubieram się w to co lubię :-)

  OdpowiedzUsuń
 46. Mi ciężko jest opisać swój styl- są dni kiedy wskakuje w szpilki i mini, a czasami w spodnie i trampki.
  Też nie gonie ślepo za modą- chociaż zdarza mi się ubrać, to co jest akurat "na topie" jednak musi mi się to podobać ☺
  Bardzo fajne stylizacje, chociaż nie w moim stylu, ale podobają mi się ☺
  Świetny pomysł, np z tym motocyklem ☺
  Super to wyszło ☺
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 47. Świetne stylizacje, obie rockowe, ale jednak w trochę innym stylu, pierwsza kojarzy mi się z latami 70-tymi XX wieku, a druga z latami 90-tymi, szczególnie z Guns & Roses :)

  OdpowiedzUsuń
 48. Fajnie wyglądasz.
  Pozdrawiam i zapraszam na nowy post :) jusinx.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
 49. Wow! jaka wspaniała modelka i sesja zdjęciowa. Styl bliski memu sercu, od razu widziałam Axla Rose :)

  OdpowiedzUsuń
 50. Cześć, Klaudio! ;)

  Sesja z motorem wyszła Ci mega profesjonalnie. Moje gratulacje! <3 Bardzo fajnie wyglądasz w takim stroju. ;)

  Jak bym opisała swój styl? Lubię jasne, radosne kolory, choć sięgam od czasu do czasu też po ciemniejsze. Za czernią nie przepadam. Lubię dziewczęce, komfortowe i urocze stylizacje. Nutka sportowego stylu też jest dla mnie ok. Ciężko opisać to jednym słowem. Poprzez stylizację mogę wyrażać siebie. Nie podążam ślepo za trendami. Wybieram to, co mi się podoba i w czym dobrze się czuję. ;)

  Przesyłam Ci słoneczne pozdrowienia! ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Moniko! :)
   Twój styl jest piękny i bardzo inspirujący. :)
   Dziękuję za komentarz i również pozdrawiam! :)

   Usuń
 51. Hola,
  Me encanta lo que nos muestras, una entrada muy reveladora para alguien como yo que tiene un estilo pésimo.
  Besos desde Promesas de Amor, nos leemos.

  OdpowiedzUsuń
 52. Ta koszulka świetnie pasuje do różnych stylizacji. Bardzo podoba mi się kolor spodni z pierwszych zdjęć, taki cudowny brąz. Też widzę tutaj Axla Rose, super👌

  OdpowiedzUsuń
 53. Wow ❤ no świetne wszystko. Rewelacyjna sesja. Pięknie

  OdpowiedzUsuń
 54. Bardzo ładne stylizacja :D Podoba mi się zwłaszcza koszulka, jest świetna :D

  OdpowiedzUsuń
 55. Bardzo fajne stylizacje, takie z...pazurem! Masz rację, że moda oddaje nasz charakter. Czy ja znalazłam swój własny styl? Chyba nie do końca. Cenię sobie wygodę i minimalizm. To chyba już jakiś rozsądny początek;)
  Pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 56. Raczej nie mam konkretnego stylu. Ma być wygodnie, schludnie. Moje ubrania są raczej stonowane. Nie lubię się wyróżniać :)

  OdpowiedzUsuń
 57. Świetnie napisane i czuć, że moda jest Twoją pasję. Miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 58. Hi Ayuna :) beautiful photos. I like both styles and the backgorund landscape, it´s a great combination.

  I´m not so good with the fashion, but i always tried to do my best.

  Thanks for share your passion. A big hug for you

  OdpowiedzUsuń
 59. Love the 70ish vibe. hmm..at the moment I am wearing my homeless clothes at home. I don't think I would want anyone to see me. I feel like I have to dress as a nun to work..so I really haven't thought much of fashion during this pandemic.

  OdpowiedzUsuń
 60. Tak szczerze, to noszę to, w czym mi jest po prostu wygodnie ;) Też nie mam jakiegoś określonego stylu ;) Ślicznie wyglądasz w tej ostatniej stylizacji. Miłego dnia :*

  OdpowiedzUsuń
 61. Fajne stylizację, też się chętnie tak ubiorę i puszczę klasycznego rocka w tle!

  OdpowiedzUsuń
 62. Uwielbiam ludzi z pasją i widać, że ty taką posiadasz!

  OdpowiedzUsuń
 63. Emo plus lolita to także mój styl. Jeszcze czasem pokusze sie na gotycką sukienkę <3. Rockowy styl także jak najbqrdziej <3. Trochę mieszanka ale znam ją od gimnazjum i niewiele się zmieniłam. Świetna stylówa. Ta druga szczególnie mi się podoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 64. Każdy człowiek ma swój indywidualny styl i warto to zaakceptować :D
  Twoje stylizacje bardzo mi się podobają :D Super zdjęcia!
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 65. Cute graphic tee! You wear it well and I really like the retro vintage vibe when you wear it with the cord pants :)

  Hope you are having a nice weekend :) We will be at home enjoying this rare summer-like warmth in the middle of winter :)

  Away From The Blue

  OdpowiedzUsuń
 66. Swietne zdjęcie, stylówki mega!!!

  OdpowiedzUsuń
 67. Masz swój styl, który bardzo mi się podoba :) Jestem zachwycona tą sesją zdjęciową. Ma super klimat! Powiem Ci, że jak bym miała opisać swój sposób ubierania, to sama nie wiem jak go określić... Czasami kobiecy, czasami z pazurem, czasami po prostu wygodny... Zmienny, tak jak zmienna jest kobieta i to chyba jest właśnie fajne :) Nie ma monotonii. Tak jak Ty- nie śledzę ślepo trendów, a z obowiązującej mody wybieram tylko to co naprawdę mi się podoba i w czym czuję się dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 68. Bardzo lubię takie kontrastowe style, których nie da się zaszufladkować <3

  OdpowiedzUsuń
 69. Stylizacja młodzieżowa, ciekawa😉
  Serdeczności zostawiam na miły dzień i udany cały tydzień, miesiąc🤗🌞🍀🌸☕

  OdpowiedzUsuń
 70. Stylizacja przy motorze oryginalna podoba mi się zdjęcia super. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 71. to, że tak emocjonalnie podchodzisz do tematu mody jest świetne :) jeśli to Twoja pasja no to nie ma opcji, żeby podchodzić do tego bez emocji :) druga stylizacja podoba mi się dużo bardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 72. Super stylizacje i super, że moda sprawia Ci tyle radości i uwielbiasz zgrywać ubrania i tworzyć :)

  OdpowiedzUsuń
 73. Druga stylizacja jest bardzo fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 74. Eu não tenho um estilo,não consigo me identificar, coisas que gosto não da pra definir o meu estilo...você é linda, gostei do seu blog.Beijos flor.

  OdpowiedzUsuń
 75. Super klimat i pomysł :)
  „Zapraszam także do siebie na nowy post - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 76. Hej! Wyglądasz naprawdę pięknie. Podziwiam osoby, które potrafią się ubierać i którym się w ogóle chce - ja niezbyt zwracam na to uwagę, byleby było mi wygodnie i żeby strój był dostosowany do okoliczności. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 77. Ja stawiam na wygodę i naturalne tkaniny. :) A przy dwójce dzieci często w pośpiechu ubieram po prostu to, co nie wymaga prasowania, bo zazwyczaj jestem spóźniona. :) Fajne stylizacje.

  OdpowiedzUsuń
 78. Świetne stylówki! Niektóre się obrażają, kiedy im pisać, że zmieniają się na lepsze. Tak samo jak drażni je "Ładnie DZIŚ wyglądasz" ;) Nie wiem, jak Ty się na to zapatrujesz, ale jeśli podobnie do mnie, to mogę Ci powiedzieć, że piękniejesz z każdą sesją.

  Co do stylu, już chyba kiedyś pisałam, że wciąż szukam. Najbardziej chyba podchodzi mi boho, a w szafie, póki co, same basiki.

  PS. Jakiej muzyki słuchałaś/słuchasz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mi się wydaje, że co sesja tym starsza i grubsza :D Ale dziękuję, lubię komplementy zwłaszcza od kobiet :) Co do muzyki... napiszę u Ciebie w komentarzu :)

   Usuń
 79. Bardzo ładne i oryginalne stylizacje. Obie mi się podobają, chociaż druga wygrywa!
  Pozdrawiam Kolorowo!

  OdpowiedzUsuń
 80. Jak dla mnie wygrywa drugi look :) SUPER

  Buziaki😘

  OdpowiedzUsuń
 81. Widzę, że znowu wracają dzwony :) Jestem ciekawa kiedy ja sama się do nich przekonam... Kiedyś było tak, że im nogawka szersza tym lepsza, prawda? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda :) Ja miałam takie dzwony mocno przylegające na udach i szerokie w łydkach. Piękne :)

   Usuń
 82. Hola, me gusta mucho la entrada, tu estilo es genial, creo que lo que has dicho nos identifica a mucha gente, en mi caso, no tengo un estilo definido, simplemente me visto con lo que más cómoda me hace sentir.
  Besos desde Promesas de Amor, nos leemos.

  OdpowiedzUsuń
 83. Prowadzisz bardzo ciekawy blog.
  Podoba mi się twoja sesja.
  Zrezygnowałbym jednak z kilku zdjęć:
  Z dwóch pierwszych, drugie lepsze.
  Kolejne dwa - drugie lepsze.
  Kolejne trzy, tylko pierwsze dobre.
  Kolejne trzy, tylko trzecie najlepsze.
  Pozdrawiam!🙂

  OdpowiedzUsuń
 84. nice clothes. I agree that fashion is passion.

  somethingbykate

  OdpowiedzUsuń
 85. Bardzo ciekawe podejście do zabawy modą :)

  OdpowiedzUsuń
 86. Zawsze chciałam być i damą i rock girl. Wybieram kompromis. Dalej słucham Nirvany i Metallici

  OdpowiedzUsuń